Сабақ жоспары (ұмж): Экологиялық мәдениет (Физика, 9 сынып, IV тоқсан)
Пән: Физика
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Әлемнің қазіргі заманғы бейнесі
Сабақтың тақырыбы: Экологиялық мәдениет
Осы сабақ арқылы жүзеге асырылатын оқу мақсаттары: 9.8.1.1.Жаңа технологиялардың қоршаған ортаға ықпалының артықшылығы мен қауіптілігін бағалау.
Сабақтың мақсаты: оқушының іс-әрекетін қалыптастыру арқылы оқу материалын игерту.
1. Ұйымдастыру кезеңі:
Оқушыларды 2 топқа біріктіру үшін мәліметі жасырылған парақтарды таңдату. Әрбір оқушы берілген парақтардан біреуін таңдау.
Жаңа технологиялар түріне қарай топтастыру.
І топ. Өнеркәсіптердің әсері
ІІ топ. Көліктердің әсері
Үй тапсырмасын тексеру
Оқушылардың 3 беттік презентацияларын өзара бағалату
Жаңа сабақтың мазмұны:
Оқушылардың назарын сабаққа аудару үшін ортақ мәселе қою. СТО-бойынша видео көрсету. Көрсетілген видео бойынша сұраққа жауап беруде белсенділіктерін бағалау. Оқушылардан өнеркәсіптің қоршаған ортаға әсеріне сипаттама сұрау.
CLIL тәсілімен 3 тілде презентациядан мәліметтерді өңдеу қабілеттерін арттыру. Оқушылардың өзара аудару арқылы бір-біріне түсіндірулерін бақылау. Қажет болған жағдайда анықтамалық түсінік беру керек.
2-топқа өздерінің топ атауына байланысты жаңа технологиялардың оңды және теріс ықпалдары туралы мәліметтерді сараптауды тапсыру.....
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Әлемнің қазіргі заманғы бейнесі
Сабақтың тақырыбы: Экологиялық мәдениет
Осы сабақ арқылы жүзеге асырылатын оқу мақсаттары: 9.8.1.1.Жаңа технологиялардың қоршаған ортаға ықпалының артықшылығы мен қауіптілігін бағалау.
Сабақтың мақсаты: оқушының іс-әрекетін қалыптастыру арқылы оқу материалын игерту.
1. Ұйымдастыру кезеңі:
Оқушыларды 2 топқа біріктіру үшін мәліметі жасырылған парақтарды таңдату. Әрбір оқушы берілген парақтардан біреуін таңдау.
Жаңа технологиялар түріне қарай топтастыру.
І топ. Өнеркәсіптердің әсері
ІІ топ. Көліктердің әсері
Үй тапсырмасын тексеру
Оқушылардың 3 беттік презентацияларын өзара бағалату
Жаңа сабақтың мазмұны:
Оқушылардың назарын сабаққа аудару үшін ортақ мәселе қою. СТО-бойынша видео көрсету. Көрсетілген видео бойынша сұраққа жауап беруде белсенділіктерін бағалау. Оқушылардан өнеркәсіптің қоршаған ортаға әсеріне сипаттама сұрау.
CLIL тәсілімен 3 тілде презентациядан мәліметтерді өңдеу қабілеттерін арттыру. Оқушылардың өзара аудару арқылы бір-біріне түсіндірулерін бақылау. Қажет болған жағдайда анықтамалық түсінік беру керек.
2-топқа өздерінің топ атауына байланысты жаңа технологиялардың оңды және теріс ықпалдары туралы мәліметтерді сараптауды тапсыру.....
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
Ұқсас мақалалар:
» Сабақ жоспары (ұмж): Физика және астрономияның дүниетанымдық маңызы (Физика, 9 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Қазақстанның экологиялық проблемалары (жаңа тақырыпты меңгерту) (Биология, 8 сынып, IV тоқсан)
» Географиядан сабақ жоспары: Экологиялық инновациялық технологиялар (10 сынып, II тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Радиактивтілік. Радиактивті сәулеленудің табиғаты. (Физика, 9 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Тірі ағзалардың қарым-қатынас түрлері (Биология, 8 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Физика және астрономияның дүниетанымдық маңызы (Физика, 9 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Қазақстанның экологиялық проблемалары (жаңа тақырыпты меңгерту) (Биология, 8 сынып, IV тоқсан)
» Географиядан сабақ жоспары: Экологиялық инновациялық технологиялар (10 сынып, II тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Радиактивтілік. Радиактивті сәулеленудің табиғаты. (Физика, 9 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Тірі ағзалардың қарым-қатынас түрлері (Биология, 8 сынып, IV тоқсан)
Іздеп көріңіз: