Сабақ жоспары (ұмж): Қазақстанның силикат өнеркәсібі 1-сабақ (Химия, 10 сынып, IV тоқсан)
Пән: Химия
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Бейорганикалық қосылыстар және құймалар өндірісі
Сабақ тақырыбы: Қазақстанның силикат өнеркәсібі 1-сабақ
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме): 10.2.3.11 шыны, цемент өндіру үдерісі және олардың қолданылуын сипаттау;
Сабақтың мақсаты: Шыны, цемент өндіру әдістерін, және олардың қолдану аясымен танысып зерттеу.
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу. Оқуға деген қолайлы атмосфераны орнату.
Сабақтың тақырбын ашу мақсатында, оқушыларға видео көрсету.
Оқушыларға түрткі сұрақтарды қою арқылы сабақтың тақырыбымен мақсатымен таныстыру.
1. Бейнежазба не туралы?
2. Қандай мәселелерге бағытталған?
3. Сабақтың тақырыбымен қандай байланыс бар деп ойлайсыздар?
Оқушыларды https://castlots.org/razdelit-na-gruppy/ арқылы 3 топқа бөлу.
Оқу мақсаттары мен бағалау критерийлерін таныстыру.
Жаңа тақырыпты меңгеру – топтық жұмыс 3 топ .
Оқушылар келесі оқу көздерін қолдана отыра, төмендегі тапсырмаларды орындайды:
Цемент өндіріс:
Шыны өндірісі:
[media=https://www.youtube.com/watch?v=SqsnCjXcLXA]
Топ ішінде оқушылар тақырып бойынша 5 сұрақтан дайындап, өзара топ ішінде жауап береді. Дәл осы сұрақтарын SnowBall әдісі бойынша басқа топ оқушыларына қояды.......
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Бейорганикалық қосылыстар және құймалар өндірісі
Сабақ тақырыбы: Қазақстанның силикат өнеркәсібі 1-сабақ
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме): 10.2.3.11 шыны, цемент өндіру үдерісі және олардың қолданылуын сипаттау;
Сабақтың мақсаты: Шыны, цемент өндіру әдістерін, және олардың қолдану аясымен танысып зерттеу.
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу. Оқуға деген қолайлы атмосфераны орнату.
Сабақтың тақырбын ашу мақсатында, оқушыларға видео көрсету.
Оқушыларға түрткі сұрақтарды қою арқылы сабақтың тақырыбымен мақсатымен таныстыру.
1. Бейнежазба не туралы?
2. Қандай мәселелерге бағытталған?
3. Сабақтың тақырыбымен қандай байланыс бар деп ойлайсыздар?
Оқушыларды https://castlots.org/razdelit-na-gruppy/ арқылы 3 топқа бөлу.
Оқу мақсаттары мен бағалау критерийлерін таныстыру.
Жаңа тақырыпты меңгеру – топтық жұмыс 3 топ .
Оқушылар келесі оқу көздерін қолдана отыра, төмендегі тапсырмаларды орындайды:
Цемент өндіріс:
Шыны өндірісі:
[media=https://www.youtube.com/watch?v=SqsnCjXcLXA]
Топ ішінде оқушылар тақырып бойынша 5 сұрақтан дайындап, өзара топ ішінде жауап береді. Дәл осы сұрақтарын SnowBall әдісі бойынша басқа топ оқушыларына қояды.......
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
Ұқсас мақалалар:
» Сабақ жоспары (ұмж): Қазақстанның силикат өнеркәсібі (Химия, 10 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Химиялық және металлургиялық өндіріс қалдықтарының қоршаған ортаға әсері (Химия, 10 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Қазақстандағы силикат өндірісі 2-сабақ (Химия, 10 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Бейорганикалық қосылыстар арасындағы генетикалық байланыс 2-сабақ (Химия, 8 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Әктас пен карбонаттардың қолданылуы Термиялық ыдырау. Әктасты күйдіру (Химия, 10 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Қазақстанның силикат өнеркәсібі (Химия, 10 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Химиялық және металлургиялық өндіріс қалдықтарының қоршаған ортаға әсері (Химия, 10 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Қазақстандағы силикат өндірісі 2-сабақ (Химия, 10 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Бейорганикалық қосылыстар арасындағы генетикалық байланыс 2-сабақ (Химия, 8 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Әктас пен карбонаттардың қолданылуы Термиялық ыдырау. Әктасты күйдіру (Химия, 10 сынып, IV тоқсан)
Іздеп көріңіз: