Сабақ жоспары (ұмж): Cілтемелер 1-сабақ (Информатика, 6 сынып, IV тоқсан)
Пән: ИНформатика
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Мәтіндік құжаттарда сілтемелерді ұйымдастыру
Сабақтың тақырыбы: Cілтемелер 1-сабақ
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме): 6.2.2.1– сілтемелерді ұйымдастыру (гиперсілтемелер, мазмұн, атау, түсіндірме)
Сабақтың мақсаты: оқушылар: құжаттарға сілтемелер қоса алады.
Ұйымдастыру кезеңі. Кіріспе.
Мұғалім оқушыларға бөліктерге қиылған сөздері бар карточкалар таратады, және топтарға бірігіп, сөзді құруды ұсынады.
Осыдан кейін, мұғалім құрған сөздің немесе терминнің әр топтап түсіндіруді сұрайды. Қажет болған жағдайда жауапты толықтырады немесе дұрыс жауапты айтады.
Топтарға бөлуге арналған сөздер:
ФОРМАТТАУ,
РЕДАКТІЛЕУ,
САҚТАУ,
ҚАЛАУ,
КОМАНДА
Жаңа материалды оқу.
Мұғалім оқушыларға сілтемелер ы бар мәтіндерді ұсынады, құжатты өңдеудің қандай элементтерін байқағанын сұрайды.
Оқушылар өз ойларын айтып болған соң, мұғалім сілтемелер ды қолдану арқылы құжатты өңдеудің әдістерін берілген сабақта түсінетінін айтады.
«Нұсқама» түсінігін тұжырымдауды мұғалім ұсынады. Оқушылардың жауаптарын дұрыстап, сабақтың тақырыбын және терминді жазуды ұсынады.
Құжат бетіне нұсқаманы қосу үшін мұғалім командаларды көрстетеді.....
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Мәтіндік құжаттарда сілтемелерді ұйымдастыру
Сабақтың тақырыбы: Cілтемелер 1-сабақ
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме): 6.2.2.1– сілтемелерді ұйымдастыру (гиперсілтемелер, мазмұн, атау, түсіндірме)
Сабақтың мақсаты: оқушылар: құжаттарға сілтемелер қоса алады.
Ұйымдастыру кезеңі. Кіріспе.
Мұғалім оқушыларға бөліктерге қиылған сөздері бар карточкалар таратады, және топтарға бірігіп, сөзді құруды ұсынады.
Осыдан кейін, мұғалім құрған сөздің немесе терминнің әр топтап түсіндіруді сұрайды. Қажет болған жағдайда жауапты толықтырады немесе дұрыс жауапты айтады.
Топтарға бөлуге арналған сөздер:
ФОРМАТТАУ,
РЕДАКТІЛЕУ,
САҚТАУ,
ҚАЛАУ,
КОМАНДА
Жаңа материалды оқу.
Мұғалім оқушыларға сілтемелер ы бар мәтіндерді ұсынады, құжатты өңдеудің қандай элементтерін байқағанын сұрайды.
Оқушылар өз ойларын айтып болған соң, мұғалім сілтемелер ды қолдану арқылы құжатты өңдеудің әдістерін берілген сабақта түсінетінін айтады.
«Нұсқама» түсінігін тұжырымдауды мұғалім ұсынады. Оқушылардың жауаптарын дұрыстап, сабақтың тақырыбын және терминді жазуды ұсынады.
Құжат бетіне нұсқаманы қосу үшін мұғалім командаларды көрстетеді.....
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
Ұқсас мақалалар:
» Сабақ жоспары (ұмж): Cілтемелер 2-сабақ (Информатика, 6 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Гиперсілтемелер 1-сабақ (Информатика, 6 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Мазмұны 1-сабақ (Информатика, 6 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Гиперсілтемелер 2-сабақ (Информатика, 6 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Ойынға арналған құжатты дайындау 1-сабақ (Информатика, 6 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Cілтемелер 2-сабақ (Информатика, 6 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Гиперсілтемелер 1-сабақ (Информатика, 6 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Мазмұны 1-сабақ (Информатика, 6 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Гиперсілтемелер 2-сабақ (Информатика, 6 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Ойынға арналған құжатты дайындау 1-сабақ (Информатика, 6 сынып, IV тоқсан)
Іздеп көріңіз: