Сабақ жоспары (ұмж): Инженерлік биомеханика және медициналық биомеханика (Биология, 10 сынып, IV тоқсан)
Пән: Биология
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Биофизика
Сабақ тақырыбы: Инженерлік биомеханика және медициналық биомеханика
Оқу мақсаттары: 10.4.4.1 биомеханиканы робототехникада қолдалынуын зерттеу
Сабақтың мақсаты: Инженерлік биомеханика (экзоскелетон, робототехника т.б.);
Медициналық биомеханика (протездеу т.б.);
Ұйымдастыру кезеңі.
Ынтымақтастыру атмосферасын орнату мақсатында тақтада қанатты сөздерді оқушылармен бірлесе талқылау.
«Өз достарыңды бүгінгі жауабыңмен таң қалдыр»,
«жаңаны үйренуге шабыттан!»
Оқу мақсаттары мен бағалау критерийлерін талқылау
Ұ = ұжымдық жұмыс. Бейне баян тамашалау. Иттің қозғалысы жайлы. Талқылау.
Т = топтық жұмыс. Бағалау критерийлеріне сәйкес оқушылар мини жоба жұмысын орындайды. Оқушылар ақпарат көздерімен жұмыс жасайды.
медицинада- протездеу;
инженерлік биомеханикада – экзоскелетондар және т.б.
Жоба жұмысының бағалау критерийлері:
мысалдар келтіреді, қолданылу аясын түсіндіреді, маңыздылығын анықтайды.
Ж = жұппен жұмыс. Оқушылар сұрақтар бойынша жұмыс жасайды. Оқушы жұбына 10 сұрақ беріледі. Оқушылар жұпта кезектесіп бір-біріне сұрақтар қойып жауабын бірлесе талқылайды. Сабақ материалын бірлесе бекітеді.......
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Биофизика
Сабақ тақырыбы: Инженерлік биомеханика және медициналық биомеханика
Оқу мақсаттары: 10.4.4.1 биомеханиканы робототехникада қолдалынуын зерттеу
Сабақтың мақсаты: Инженерлік биомеханика (экзоскелетон, робототехника т.б.);
Медициналық биомеханика (протездеу т.б.);
Ұйымдастыру кезеңі.
Ынтымақтастыру атмосферасын орнату мақсатында тақтада қанатты сөздерді оқушылармен бірлесе талқылау.
«Өз достарыңды бүгінгі жауабыңмен таң қалдыр»,
«жаңаны үйренуге шабыттан!»
Оқу мақсаттары мен бағалау критерийлерін талқылау
Ұ = ұжымдық жұмыс. Бейне баян тамашалау. Иттің қозғалысы жайлы. Талқылау.
Т = топтық жұмыс. Бағалау критерийлеріне сәйкес оқушылар мини жоба жұмысын орындайды. Оқушылар ақпарат көздерімен жұмыс жасайды.
медицинада- протездеу;
инженерлік биомеханикада – экзоскелетондар және т.б.
Жоба жұмысының бағалау критерийлері:
мысалдар келтіреді, қолданылу аясын түсіндіреді, маңыздылығын анықтайды.
Ж = жұппен жұмыс. Оқушылар сұрақтар бойынша жұмыс жасайды. Оқушы жұбына 10 сұрақ беріледі. Оқушылар жұпта кезектесіп бір-біріне сұрақтар қойып жауабын бірлесе талқылайды. Сабақ материалын бірлесе бекітеді.......
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
Ұқсас мақалалар:
» Сабақ жоспары (ұмж): Инженерлік биомеханика. Медициналық биомеханика. Эргометриялық биомеханика. Модельдеу «Жердегі тірі ағзалар қозғалысының биомеханикасын зерттеу» (Биология, 10 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Биомеханиканы робототехникада қолдалынуы 1-сабақ (Биология, 10 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Биомеханиканы робототехникада қолдалынуы 2-сабақ (Биология, 10 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Гендік-инженериялық манипуляциялаудың кезеңдері (Биология, 10 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): ГМА қолданудың этикалық сұрақтарын талқылау (Биология, 10 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Инженерлік биомеханика. Медициналық биомеханика. Эргометриялық биомеханика. Модельдеу «Жердегі тірі ағзалар қозғалысының биомеханикасын зерттеу» (Биология, 10 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Биомеханиканы робототехникада қолдалынуы 1-сабақ (Биология, 10 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Биомеханиканы робототехникада қолдалынуы 2-сабақ (Биология, 10 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Гендік-инженериялық манипуляциялаудың кезеңдері (Биология, 10 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): ГМА қолданудың этикалық сұрақтарын талқылау (Биология, 10 сынып, IV тоқсан)
Іздеп көріңіз: