Сабақ жоспары (ұмж): Жыныстық жолмен берілетін аурулар: ЖИТС, сифилис, гонорея, гепатит В, С. Алдын алу шаралары. (Биология, 9 сынып, IV тоқсан)
Пән: Биология
Ұзақ мерзімді жоспарлар бөлімі: Тұқымқуалаушылқ пен өзгергіштік заңдылықтары
Сабақ тақырыбы: Жыныстық жолмен берілетін аурулар: ЖИТС сифилис, гонорея, гепатит, B, С. Алдын алу шаралары.
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: Оқушылар:
9.2.1.6 - жыныстық жолмен таралатын аурулардың салдары мен алдын алу шараларын түсіндіру
Сабақ мақсаттары: Оқушылар:
жыныстық жолмен таралатын аурулардың салдары мен алдын алу шараларын түсіндіру.
Ұйымдастыру кезеңі
Миға шабуыл
1-тапсырма: Бейнероликті көріп отырып, сұрақтар құрастыру.
Мысалы:
1.Жыныстық жолмен жұғатын аурулардың қалай алдын алуға болады?
Осы секілді сұрақтардың негізінде сабақтың тақырыбын анықтау.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын ашу.
Бағалау қағазы таратылып беріледі. Дескрипторды оқып шығу сұралады.
2- тапсырма: Жыныстық жолмен берілетін ауруларға презентация жасау
Оқушыларды топқа бөлу.
Ресурстарды оқушылар өздері іздейді.
Ресурстарды таба алмай отырған оқушыларға ресурстардың сілтемелері мен мәтін беріледі.
Топтық жұмысты бағалаудың ақпараттық материалдары мен бағалау критерийлері талқыланады.
Топтық жұмыстың ережелері:
• бір-бірін тыңдау
• топтың барлық мүшелері белсенді қатысу қажет
• өзін-өзі бағалау және топты бағалау
Тақырыптар:
1 топ – ЖИТС
2 топ – сифилис
3 топ - гонорея
4 топ - гепатит В, С .....
Ұзақ мерзімді жоспарлар бөлімі: Тұқымқуалаушылқ пен өзгергіштік заңдылықтары
Сабақ тақырыбы: Жыныстық жолмен берілетін аурулар: ЖИТС сифилис, гонорея, гепатит, B, С. Алдын алу шаралары.
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: Оқушылар:
9.2.1.6 - жыныстық жолмен таралатын аурулардың салдары мен алдын алу шараларын түсіндіру
Сабақ мақсаттары: Оқушылар:
жыныстық жолмен таралатын аурулардың салдары мен алдын алу шараларын түсіндіру.
Ұйымдастыру кезеңі
Миға шабуыл
1-тапсырма: Бейнероликті көріп отырып, сұрақтар құрастыру.
Мысалы:
1.Жыныстық жолмен жұғатын аурулардың қалай алдын алуға болады?
Осы секілді сұрақтардың негізінде сабақтың тақырыбын анықтау.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын ашу.
Бағалау қағазы таратылып беріледі. Дескрипторды оқып шығу сұралады.
2- тапсырма: Жыныстық жолмен берілетін ауруларға презентация жасау
Оқушыларды топқа бөлу.
Ресурстарды оқушылар өздері іздейді.
Ресурстарды таба алмай отырған оқушыларға ресурстардың сілтемелері мен мәтін беріледі.
Топтық жұмысты бағалаудың ақпараттық материалдары мен бағалау критерийлері талқыланады.
Топтық жұмыстың ережелері:
• бір-бірін тыңдау
• топтың барлық мүшелері белсенді қатысу қажет
• өзін-өзі бағалау және топты бағалау
Тақырыптар:
1 топ – ЖИТС
2 топ – сифилис
3 топ - гонорея
4 топ - гепатит В, С .....
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
Ұқсас мақалалар:
» Сабақ жоспары (ұмж): Жыныстық жетілу кезеңіндегі екінші ретті жыныстық белгілердің дамуы (Биология, 9 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Екінші реттік жыныстық бетілу белгілері. Қыз балдар мен ер балдардың жыныстық жетілуі (Биология, 9 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Жұқпалы аурулар 1-сабақ (Биология, 8 сынып, I тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Контрацепция түрлері мен маңызы (Биология, 9 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Жұқпалы аурулар 2-сабақ (Биология, 8 сынып, I тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Жыныстық жетілу кезеңіндегі екінші ретті жыныстық белгілердің дамуы (Биология, 9 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Екінші реттік жыныстық бетілу белгілері. Қыз балдар мен ер балдардың жыныстық жетілуі (Биология, 9 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Жұқпалы аурулар 1-сабақ (Биология, 8 сынып, I тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Контрацепция түрлері мен маңызы (Биология, 9 сынып, IV тоқсан)
» Сабақ жоспары (ұмж): Жұқпалы аурулар 2-сабақ (Биология, 8 сынып, I тоқсан)
Іздеп көріңіз: