Географиядан сабақ жоспары: Дүниежүзілік шаруашылықтың құрылымы (10 сынып, III тоқсан)

Пән: География
Ұзақ мерзімдік жоспардағы тарау: Геоэкономика негіздері
Сабақтың тақырыбы: Дүниежүзілік шаруашылықтың құрылымы
Сабақтың мақсаты: Оқушылар дүниежүзі елдерінің шаруашылық құрылымын бағалап,дүниежүзі елдерін шаруашылық құрылымы бойынша жіктейді.
Оқыту мақсаты: 10.4.1.7 дүниежүзі елдерінің шаруашылық құрылымын бағалау
10.4.1.8 дүниежүзі елдерін шаруашылық құрылымы бойынша жіктеу.
Оқушыларды сабаққа ұйымдастыру
- Амандасу;
- Оқу құралдарын түгендеу;
І. Кіріспе
-Ой шақыру
(С) Дүниежүзілік шаруашылық деген не? Оның маңыздылығын қандай көрсеткіштермен көрсетуге болады?
Сабақтың тақырыбы анықталады. Сабақтың мақсаты анықталып, бағалау критерийлерімен танысады.
Мұғалім іс-әрекеті:
Мұғалім оқушыларға дүниежүзілік шаруашылық туралы туралы мәтінмен танысуды және сызбанұсқаны талдауды ұсынады
Оқушы іс-әрекеті:
Оқушылар мәтінмен танысады және дүниежүзілік шаруашылықтың құрылымын көрсететін сызбанұсқаны талдайды
Ұсыныс:Мұғалім оқушылардың дүниежүзілік шаруашшылықтың құрылымн дұрыс анықтауларына және елдердің даму деңгейі бойынша шаруашылық секторларына топтастыруына баса назар салуы қажет.....
Ұзақ мерзімдік жоспардағы тарау: Геоэкономика негіздері
Сабақтың тақырыбы: Дүниежүзілік шаруашылықтың құрылымы
Сабақтың мақсаты: Оқушылар дүниежүзі елдерінің шаруашылық құрылымын бағалап,дүниежүзі елдерін шаруашылық құрылымы бойынша жіктейді.
Оқыту мақсаты: 10.4.1.7 дүниежүзі елдерінің шаруашылық құрылымын бағалау
10.4.1.8 дүниежүзі елдерін шаруашылық құрылымы бойынша жіктеу.
Оқушыларды сабаққа ұйымдастыру
- Амандасу;
- Оқу құралдарын түгендеу;
І. Кіріспе
-Ой шақыру
(С) Дүниежүзілік шаруашылық деген не? Оның маңыздылығын қандай көрсеткіштермен көрсетуге болады?
Сабақтың тақырыбы анықталады. Сабақтың мақсаты анықталып, бағалау критерийлерімен танысады.
Мұғалім іс-әрекеті:
Мұғалім оқушыларға дүниежүзілік шаруашылық туралы туралы мәтінмен танысуды және сызбанұсқаны талдауды ұсынады
Оқушы іс-әрекеті:
Оқушылар мәтінмен танысады және дүниежүзілік шаруашылықтың құрылымын көрсететін сызбанұсқаны талдайды
Ұсыныс:Мұғалім оқушылардың дүниежүзілік шаруашшылықтың құрылымн дұрыс анықтауларына және елдердің даму деңгейі бойынша шаруашылық секторларына топтастыруына баса назар салуы қажет.....

Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Ұқсас мақалалар:
» Сабақ жоспары (қмж): Шаруашылықты ұйымдастырудың аумақтық факторлары №2 (география, 10 сынып, III тоқсан)
» Географиядан сабақ жоспары: Дүниежүзілік шаруашылықтың модельдері мен аумақтық құрылымы (9 сынып, IV тоқсан)
» Географиядан сабақ жоспары: Дүниежүзілік шаруашылықтың аумақтық модельдері №1 (10 сынып, III тоқсан)
» Географиядан сабақ жоспары: Дүниежүзілік шаруашылық салаларын сипаттау (8 сынып, IV тоқсан)
» Географиядан сабақ жоспары: Дүниежүзі елдерінің экономикалық даму көрсеткіштері (10 сынып, III тоқсан)
» Сабақ жоспары (қмж): Шаруашылықты ұйымдастырудың аумақтық факторлары №2 (география, 10 сынып, III тоқсан)
» Географиядан сабақ жоспары: Дүниежүзілік шаруашылықтың модельдері мен аумақтық құрылымы (9 сынып, IV тоқсан)
» Географиядан сабақ жоспары: Дүниежүзілік шаруашылықтың аумақтық модельдері №1 (10 сынып, III тоқсан)
» Географиядан сабақ жоспары: Дүниежүзілік шаруашылық салаларын сипаттау (8 сынып, IV тоқсан)
» Географиядан сабақ жоспары: Дүниежүзі елдерінің экономикалық даму көрсеткіштері (10 сынып, III тоқсан)
Іздеп көріңіз: