Қазақ тілінен сабақ жоспары: Вел Баркер кубогын алған тұңғыш қазақ (6 сынып, III тоқсан )
Пән: Қазақ тілі
Бөлім атауы: Спорт. Белгілі спорт жұлдыздары.
Сабақтың тақырыбы: Вел Баркер кубогын алған тұңғыш қазақ
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: 6.1.3.1 тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, детальді ақпаратты анықтау.
Сабақтың мақсаты: Мәтінді тыңдай отырып, мазмұнын түсінуге, детальді ақпаратты анықтауға үйрету.
Сабақ барысы: 1-тапсырма.
Оқушылардың қызығушылықтарын ояту мақсатында алдымен мұғалім спортшының суретін ұсынады.
Суретке мұқият қарап, спортшы туралы білетін ақпараттарыңызбен бөлісіңіздер.
2-тапсырма
1.Мұғалім оқушыларды мәтінді зейін қоя отырып тыңдауға және мәтіннен негізгі ақпараттарды түртіп алып отыруға шақырады.
Мәтінді мұқият тыңдаңыздар. Негізгі ақпараттарды дәптерлеріңізге түртіп алыңыздар.
3-тапсырма
Мұғалім оқушылардан мәтінге қатысты сұрақтарға жауап берулерін сұрайды. Оқушылар тапсырманы топта бірлесе орындайды.
Мәтінге қатысты жалпы сұрақтарға жауап беріңіздер.
Мәтін не туралы болды?
Мәтінде қай спорт түрі туралы сөз болды?
Мәтіннің негізгі мақсаты не деп ойлайсыздар?
4-тапсырма
Мұғалім оқушыларға мәтіндегі детальді ақпараттарды анықтату үшін тыңдалымды қайта ұсынады және мәтінге қатысты тірек сөздерді ұсынып, детальді ақпараттарды анықтауға шақырады. Мәтінге қатысты тірек сөздерді қолдану арқылы детальді ақпараттарды анықтаңыздар.
ДЕСКРИПТОРЛАР
Спортшы туралы ақпаратымен бөліседі;
Тыңдалым мәтінінің мазмұнына қатысты жалпы сұрақтарға жауап береді;
Детальді ақпараттарды анықтайды;....
Бөлім атауы: Спорт. Белгілі спорт жұлдыздары.
Сабақтың тақырыбы: Вел Баркер кубогын алған тұңғыш қазақ
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: 6.1.3.1 тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, детальді ақпаратты анықтау.
Сабақтың мақсаты: Мәтінді тыңдай отырып, мазмұнын түсінуге, детальді ақпаратты анықтауға үйрету.
Сабақ барысы: 1-тапсырма.
Оқушылардың қызығушылықтарын ояту мақсатында алдымен мұғалім спортшының суретін ұсынады.
Суретке мұқият қарап, спортшы туралы білетін ақпараттарыңызбен бөлісіңіздер.
2-тапсырма
1.Мұғалім оқушыларды мәтінді зейін қоя отырып тыңдауға және мәтіннен негізгі ақпараттарды түртіп алып отыруға шақырады.
Мәтінді мұқият тыңдаңыздар. Негізгі ақпараттарды дәптерлеріңізге түртіп алыңыздар.
3-тапсырма
Мұғалім оқушылардан мәтінге қатысты сұрақтарға жауап берулерін сұрайды. Оқушылар тапсырманы топта бірлесе орындайды.
Мәтінге қатысты жалпы сұрақтарға жауап беріңіздер.
Мәтін не туралы болды?
Мәтінде қай спорт түрі туралы сөз болды?
Мәтіннің негізгі мақсаты не деп ойлайсыздар?
4-тапсырма
Мұғалім оқушыларға мәтіндегі детальді ақпараттарды анықтату үшін тыңдалымды қайта ұсынады және мәтінге қатысты тірек сөздерді ұсынып, детальді ақпараттарды анықтауға шақырады. Мәтінге қатысты тірек сөздерді қолдану арқылы детальді ақпараттарды анықтаңыздар.
ДЕСКРИПТОРЛАР
Спортшы туралы ақпаратымен бөліседі;
Тыңдалым мәтінінің мазмұнына қатысты жалпы сұрақтарға жауап береді;
Детальді ақпараттарды анықтайды;....
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
Ұқсас мақалалар:
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Қазақ күресі (6 сынып, III тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Қазақстан барысы (6 сынып, III тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Ауыр атлетиканың аңызы (6 сынып, III тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Дәулет Тұрлыханов (6 сынып, III тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Былғары қолғап шебері (6 сынып, III тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Қазақ күресі (6 сынып, III тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Қазақстан барысы (6 сынып, III тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Ауыр атлетиканың аңызы (6 сынып, III тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Дәулет Тұрлыханов (6 сынып, III тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Былғары қолғап шебері (6 сынып, III тоқсан )
Іздеп көріңіз: