Қазақ тілінен сабақ жоспары: Мектеп кітапханасы (2 сынып, II тоқсан)
Пән: Қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Менің мектебім
Сабақ тақырыбы: Мектеп кітапханасы
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтемеу) 2.1.2.2 мәтіннің тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау
2.3.9.1 сөйлем түрлерін айтылу мақсатына қарай ажырату және сәйкес тыныс белгілерін қолдану (нүкте, сұрақ белгісі, леп белгісі)
2.1.3.1 күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатысу
Сабақ мақсаттары: Тірек сөздер арқылы мәтінді болжайды. Сөйлемнің түрлерін ажыратады. Сәйкес тыныс белгілерін қолданады. Диалогке қатысады.
Сабақ барысы: Ынтымақтастық ортасын құру.
«Кім бәрін біледі?» әдісі бойынша өткенді қайталау
-Сөйлем дегеніміз не?
-Сөйлем нешеге бөлінеді?
-Мәтіннің түрлерін ата
-Ы.Алтынсарин туралы не білесің?
«Кім тез?» әдісі арқылы сабақтың тақырыбын анықтау
20-5 2-1 2-2 4-1 2-1 60-3 2-1 2-3 6-3 6-1 60-3 Х 6-1 10-2 6-1 5-3 6-4
Мектеп кітапханасы
Оқушыларды сабақтың тақырыбымен, мақсатымен таныстыру
Суреттер арқылы сипаттау мәтінін құрып жазуды, постер,каллиграмма құрастырады.
Сабақтың критерийін құрастыру
Оқушылармен бірге құрастыру
(Ұ) Оқулықпен жұмыс 88-89 бет
Өзара бағалау
(ТЖ) Ойымызбен бөлісейік!
«Сұрақ –менен,жауап -сенен» әдісі қолдану арқылы жауап алынады.
Дескриптор:
Сұрақ құрастырады;
Сұраққа жауап береді;
(Ж) Кел, бірігейік ! Жұпта сұхбаттасу
(Ө) Жұмыс дәптері 43-бет
Дәптермен жұмыс. ......
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Менің мектебім
Сабақ тақырыбы: Мектеп кітапханасы
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтемеу) 2.1.2.2 мәтіннің тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау
2.3.9.1 сөйлем түрлерін айтылу мақсатына қарай ажырату және сәйкес тыныс белгілерін қолдану (нүкте, сұрақ белгісі, леп белгісі)
2.1.3.1 күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатысу
Сабақ мақсаттары: Тірек сөздер арқылы мәтінді болжайды. Сөйлемнің түрлерін ажыратады. Сәйкес тыныс белгілерін қолданады. Диалогке қатысады.
Сабақ барысы: Ынтымақтастық ортасын құру.
«Кім бәрін біледі?» әдісі бойынша өткенді қайталау
-Сөйлем дегеніміз не?
-Сөйлем нешеге бөлінеді?
-Мәтіннің түрлерін ата
-Ы.Алтынсарин туралы не білесің?
«Кім тез?» әдісі арқылы сабақтың тақырыбын анықтау
20-5 2-1 2-2 4-1 2-1 60-3 2-1 2-3 6-3 6-1 60-3 Х 6-1 10-2 6-1 5-3 6-4
Мектеп кітапханасы
Оқушыларды сабақтың тақырыбымен, мақсатымен таныстыру
Суреттер арқылы сипаттау мәтінін құрып жазуды, постер,каллиграмма құрастырады.
Сабақтың критерийін құрастыру
Оқушылармен бірге құрастыру
(Ұ) Оқулықпен жұмыс 88-89 бет
Өзара бағалау
(ТЖ) Ойымызбен бөлісейік!
«Сұрақ –менен,жауап -сенен» әдісі қолдану арқылы жауап алынады.
Дескриптор:
Сұрақ құрастырады;
Сұраққа жауап береді;
(Ж) Кел, бірігейік ! Жұпта сұхбаттасу
(Ө) Жұмыс дәптері 43-бет
Дәптермен жұмыс. ......
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
Ұқсас мақалалар:
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Бізге көмектесетін дос туралы әңгіме (2-сабақ) (2 сынып, I тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Үзіліс кезіндегі тәртіп ережелері (2 сынып, II тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Тыңдаған мәтіннің тақырыбы мен үзіндісіне сүйеніп оқиғаның соңын болжау Астанам айбарым (2 сынып, II тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Әңгіме жазамын (2 сынып, II тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің мектебім және сыныптастарым (2 сынып, II тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Бізге көмектесетін дос туралы әңгіме (2-сабақ) (2 сынып, I тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Үзіліс кезіндегі тәртіп ережелері (2 сынып, II тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Тыңдаған мәтіннің тақырыбы мен үзіндісіне сүйеніп оқиғаның соңын болжау Астанам айбарым (2 сынып, II тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Әңгіме жазамын (2 сынып, II тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің мектебім және сыныптастарым (2 сынып, II тоқсан )
Іздеп көріңіз: