Қазақ тілінен сабақ жоспары: Жазылымды қалыптастыру (5 сынып, III тоқсан, 4 бөлім )
![Қазақ тілінен сабақ жоспары: Жазылымды қалыптастыру (5 сынып, III тоқсан, 4 бөлім )](https://www.zharar.com/uploads/posts/2019-06/1561291027_dagdy.jpg)
Пән: Қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Компьтердің тілін табу − өнер.
Сабақтың тақырыбы: Жазылымды қалыптастыру
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: 5.Ж1. Ресми стильдің тілдік ерекшеліктері мен талаптарын дұрыс қолдана отырып, хабарлама, хабарландыру, хат жазу.
Сабақтың мақсаттары: Барлық оқушылар:
• Ресми стильдің талаптарын дұрыс қолдану,
Көптеген оқушылар:
• Ресми стильдің тілдік ерекшеліктерін түсініп қолдану арқылы жазба жұмысын жазады.
Кейбір оқушылар:
• Ресми стильдің тілдік ерекшеліктері мен талаптарын қолданып, хабарлама, хабарландыру, хат жазу.
Сабақ барысы: Ұйымдастыру жұмысы.
Оқушыларға интербелсенді тақтадан әріптері түсіріліп жазылған сөйлемдер көрсетіледі. Орнына әріптер қойып ретке келтіріп оқиды.
12 ж_ лт_қс_н. М_ға_н анам планшет с_тып әп_р_і. Ол с_ңғы үлг_де ж_с_лғ_н, с_нс_рлы, к_п ф_нкци_налды құр_лғы. Мен өте бақ_ _ _ымын!
Сұрақ қойылады. (Оқушылар сұраққа өз түсініктерімен жауап береді).
o Бұл мәтін қандай жанрда жазылған? Әңгіме ме, күнделік пе, әлде шағын ғана мәтін бе?
Оқушылар жауабы тыңдалған соң, стиль туралы не білетіндіктерін ББҮ кестесіне жазып шығады......
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Компьтердің тілін табу − өнер.
Сабақтың тақырыбы: Жазылымды қалыптастыру
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: 5.Ж1. Ресми стильдің тілдік ерекшеліктері мен талаптарын дұрыс қолдана отырып, хабарлама, хабарландыру, хат жазу.
Сабақтың мақсаттары: Барлық оқушылар:
• Ресми стильдің талаптарын дұрыс қолдану,
Көптеген оқушылар:
• Ресми стильдің тілдік ерекшеліктерін түсініп қолдану арқылы жазба жұмысын жазады.
Кейбір оқушылар:
• Ресми стильдің тілдік ерекшеліктері мен талаптарын қолданып, хабарлама, хабарландыру, хат жазу.
Сабақ барысы: Ұйымдастыру жұмысы.
Оқушыларға интербелсенді тақтадан әріптері түсіріліп жазылған сөйлемдер көрсетіледі. Орнына әріптер қойып ретке келтіріп оқиды.
12 ж_ лт_қс_н. М_ға_н анам планшет с_тып әп_р_і. Ол с_ңғы үлг_де ж_с_лғ_н, с_нс_рлы, к_п ф_нкци_налды құр_лғы. Мен өте бақ_ _ _ымын!
Сұрақ қойылады. (Оқушылар сұраққа өз түсініктерімен жауап береді).
o Бұл мәтін қандай жанрда жазылған? Әңгіме ме, күнделік пе, әлде шағын ғана мәтін бе?
Оқушылар жауабы тыңдалған соң, стиль туралы не білетіндіктерін ББҮ кестесіне жазып шығады......
![](https://www.zharar.com/image/download.webp)
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Ұқсас мақалалар:
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Компьютердің тілін табу – өнер (2-сабақ) (5 сынып, III тоқсан, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Тәуелсіз Қазақстанның жетістіктері (5 сынып, III тоқсан, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Бірлігі жарасқан ел (5 сынып, IV тоқсан, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Киелі сахна (8 сынып, IV тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Дала сахнасы (8 сынып, IV тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Компьютердің тілін табу – өнер (2-сабақ) (5 сынып, III тоқсан, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Тәуелсіз Қазақстанның жетістіктері (5 сынып, III тоқсан, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Бірлігі жарасқан ел (5 сынып, IV тоқсан, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Киелі сахна (8 сынып, IV тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Дала сахнасы (8 сынып, IV тоқсан )
Іздеп көріңіз: