Қазақ тілінен сабақ жоспары: Су-тіршілік көзі (5 сынып, II тоқсан, 2 бөлім )
Пән: Қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Су тіршілік көзі
Сабақ тақырыбы:Су-тіршілік көзі
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаты:5.Ж4.Мәліметтерді жинақтай отырып, тақырып бойынша постер жасау.
Сабақ мақсаты: Тақырып бойынша суреттерді пайдалана отырып, мазмұнына сай постер жасайды.
Сабақ барысы: Қызығушылықты ояту
«Суреттер сөйлейді»
Оқушылар суреттер бойынша өз ойларын ортаға салады.(Таныстырылымда берілген суреттерді сөйлетеді)
Мұғалім оқушыларды оқу мақсатымен, сабақ мақсатымен таныстырады.
Негізгі бөлім.
Жазылымалды тапсырмасы.
Блум жапырақшаларында берілген сұрақтарға жауап беріңіздер.
1. Сусыз жасалатын тағамдарды білесіз бе?
2.Судың қандай пайдасы бар?
3.Күніне қанша литр су ішесіз?
4. Суды қалай үнемдеуге болады?
5.Судың адам өміріндегі маңызына тоқталыңыз.
6.Қазақстанда суды сақтау қорлары бар ма? Сіздің берер бағаңыз қандай?
Оқушылар «Молекула» әдісі арқылы 4 топқа бөлінеді.
Жазылым тапсырмасы
Берілген суретті пайдалана отырып, мазмұнына сай постер жасаңыздар.
Өзара бағалау
Оқушылар бағалау стикерлерін әр топтың постеріне жабыстыру арқылы жұмысты бағалайды.
Кері байланыс
Бүгінгі сабақта қиыншылық кездесті ме? Сіз оны қалай жеңдіңіз?
Бүгін не білгіңіз келіп еді, мақсатыңыз орындалды ма?
Сіз бүгінгі сабақтың оқу мақсатына жеттіңіз бе?.....
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Су тіршілік көзі
Сабақ тақырыбы:Су-тіршілік көзі
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаты:5.Ж4.Мәліметтерді жинақтай отырып, тақырып бойынша постер жасау.
Сабақ мақсаты: Тақырып бойынша суреттерді пайдалана отырып, мазмұнына сай постер жасайды.
Сабақ барысы: Қызығушылықты ояту
«Суреттер сөйлейді»
Оқушылар суреттер бойынша өз ойларын ортаға салады.(Таныстырылымда берілген суреттерді сөйлетеді)
Мұғалім оқушыларды оқу мақсатымен, сабақ мақсатымен таныстырады.
Негізгі бөлім.
Жазылымалды тапсырмасы.
Блум жапырақшаларында берілген сұрақтарға жауап беріңіздер.
1. Сусыз жасалатын тағамдарды білесіз бе?
2.Судың қандай пайдасы бар?
3.Күніне қанша литр су ішесіз?
4. Суды қалай үнемдеуге болады?
5.Судың адам өміріндегі маңызына тоқталыңыз.
6.Қазақстанда суды сақтау қорлары бар ма? Сіздің берер бағаңыз қандай?
Оқушылар «Молекула» әдісі арқылы 4 топқа бөлінеді.
Жазылым тапсырмасы
Берілген суретті пайдалана отырып, мазмұнына сай постер жасаңыздар.
Өзара бағалау
Оқушылар бағалау стикерлерін әр топтың постеріне жабыстыру арқылы жұмысты бағалайды.
Кері байланыс
Бүгінгі сабақта қиыншылық кездесті ме? Сіз оны қалай жеңдіңіз?
Бүгін не білгіңіз келіп еді, мақсатыңыз орындалды ма?
Сіз бүгінгі сабақтың оқу мақсатына жеттіңіз бе?.....
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
Ұқсас мақалалар:
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Су-тіршілік көзі 4 (5 сынып, II тоқсан, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Су-тіршілік көзі 3 (5 сынып, II тоқсан, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Судың пайдасы (3 сынып, IV тоқсан, 7 бөлім)
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Су-тіршілік көзі 1 (5 сынып, II тоқсан, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Судың адам өміріндегі маңызы (5 сынып, II тоқсан, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Су-тіршілік көзі 4 (5 сынып, II тоқсан, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Су-тіршілік көзі 3 (5 сынып, II тоқсан, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Судың пайдасы (3 сынып, IV тоқсан, 7 бөлім)
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Су-тіршілік көзі 1 (5 сынып, II тоқсан, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Судың адам өміріндегі маңызы (5 сынып, II тоқсан, 2 бөлім )
Іздеп көріңіз: