Қазақ тілінен сабақ жоспары: Саяхат Көлік – идеяларды түсіну (1-сабақ) (1 сынып, 5 бөлім )
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 5
Сабақ тақырыбы:Саяхат. Көлік – идеяларды түсіну. (1-сабақ)
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме) А 2 Қарапайым әңгімелерді маөмұндайды.
О 1 Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды және сөздердің мағынасын түсінеді.
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар төмендегіні меңгереді:
Үлкендердің және сыныптастарының көмегі арқылы қарапайым әңгімелердің кейбір бөлігін мазмұндайды. Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды.
Оқушылардың көпшілігі:
Қарапайым әңгімелерді мазмұндайды. Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды және сөздердің мағынасын түсінеді.
Кейбір оқушылар:
Қарапайым әңгімелерді өздігінен мазмұндайды. Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды және сөздердің мағынасын түсінеді.
Сабақ барысы: (МК) Қызығушылықты ояту.
Берілген өлеңді мұғаліммен бірлесе қайталап отырып, қимылмен орындарында жасайды.
Орнымыздан тұрамыз, (орындарынан тұрады)
Қанатымызды жаямыз, (екі қолын екі жаққа ұстайды)
Ұшақ болып ұшамыз. (жарты денесімен ұшу қимылын жасайды)
Суда жүйткіп жүземіз. (қолдарын қосып, ирек сызықты ауада жасайды)
(Ұ) «Сөйлемдер тізбегі» ойыны
Ерте, ерте, ерте бір ұшақ болады. Оның бір қанаты сынады. Ұшақ көңілсіз болады. Ұшаққа зымыран мен тікұшақ келеді. Олар ұшаққа көмектеседі. Ұшақ қуанады және достармен ұшады.
(МК) «Дауыстап оқу»
Суретте көрсетілген көлік бөлшектерін болжау жасау арқылы дұрыс/бұрыстығын презентацияда берілген жауаптарды салыстыру , дауыстап оқу.
Сергіту сәті
Бейнематериалдағы қимылдарды қайталап жасау. ....
Сабақ тақырыбы:Саяхат. Көлік – идеяларды түсіну. (1-сабақ)
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме) А 2 Қарапайым әңгімелерді маөмұндайды.
О 1 Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды және сөздердің мағынасын түсінеді.
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар төмендегіні меңгереді:
Үлкендердің және сыныптастарының көмегі арқылы қарапайым әңгімелердің кейбір бөлігін мазмұндайды. Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды.
Оқушылардың көпшілігі:
Қарапайым әңгімелерді мазмұндайды. Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды және сөздердің мағынасын түсінеді.
Кейбір оқушылар:
Қарапайым әңгімелерді өздігінен мазмұндайды. Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды және сөздердің мағынасын түсінеді.
Сабақ барысы: (МК) Қызығушылықты ояту.
Берілген өлеңді мұғаліммен бірлесе қайталап отырып, қимылмен орындарында жасайды.
Орнымыздан тұрамыз, (орындарынан тұрады)
Қанатымызды жаямыз, (екі қолын екі жаққа ұстайды)
Ұшақ болып ұшамыз. (жарты денесімен ұшу қимылын жасайды)
Суда жүйткіп жүземіз. (қолдарын қосып, ирек сызықты ауада жасайды)
(Ұ) «Сөйлемдер тізбегі» ойыны
Ерте, ерте, ерте бір ұшақ болады. Оның бір қанаты сынады. Ұшақ көңілсіз болады. Ұшаққа зымыран мен тікұшақ келеді. Олар ұшаққа көмектеседі. Ұшақ қуанады және достармен ұшады.
(МК) «Дауыстап оқу»
Суретте көрсетілген көлік бөлшектерін болжау жасау арқылы дұрыс/бұрыстығын презентацияда берілген жауаптарды салыстыру , дауыстап оқу.
Сергіту сәті
Бейнематериалдағы қимылдарды қайталап жасау. ....
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
Ұқсас мақалалар:
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Саяхат Көлік – оқылым (2-сабақ) (1 сынып, 5 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Саяхат Көлік – оқылым (1-сабақ) (1 сынып, 5 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сынып бөлмесіндегі қауіпсіздік №1 (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Саяхат Көлік – идеяларды түсіну (3-сабақ) (1 сынып, 5 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Отбасы бәйтерегі №1 (1 сынып, 3 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Саяхат Көлік – оқылым (2-сабақ) (1 сынып, 5 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Саяхат Көлік – оқылым (1-сабақ) (1 сынып, 5 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сынып бөлмесіндегі қауіпсіздік №1 (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Саяхат Көлік – идеяларды түсіну (3-сабақ) (1 сынып, 5 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Отбасы бәйтерегі №1 (1 сынып, 3 бөлім )
Іздеп көріңіз: