Қазақ тілінен сабақ жоспары: Саяхат Көлік – идеяларды түсіну (3-сабақ) (1 сынып, 5 бөлім )
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 5
Сабақ тақырыбы:Саяхат.Көлік – идеяларды түсіну. (3-сабақ)
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме) Ж5 Жай сөйлемді жазуда бас әріп пен нүктені саналылықпен қолданады.
Т2 Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсінеді.
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар төмендегіні меңгереді:
Жай сөйлемді жазуда бас әріп пен нүктені мұғалімнің көмегімен қолданады. Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсінеді.
Оқушылардың көпшілігі:
Жай сөйлемді жазуда бас әріп пен нүктені саналылықпен қолданады. Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсінеді.
Кейбір оқушылар:
Жай сөйлемді жазуда бас әріп пен нүктені саналылықпен қолданады. Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсінеді, сөйлеу барысында еркін қолданады.
Сабақ барысы: (МК) Қызығушылықты ояту.
Берілген өлеңді мұғаліммен бірлесе қайталап отырып, қимылмен орындарында жасайды.
Орнымыздан тұрамыз, (орындарынан тұрады)
Қанатымызды жаямыз, (екі қолын екі жаққа ұстайды)
Ұшақ болып ұшамыз. (жарты денесімен ұшу қимылын жасайды)
Суда жүйткіп жүземіз. (қолдарын қосып, ирек сызықты ауада жасайды)
(Ұ) «Лото» ойыны
Ұяшықтарда жасырылған сұрақтарға жауап беру.
1) Мынау қандай көлік?
2) Мынау көлік не істейді?
3) Мынау не?
4) Мынау не?
5) Ұшақтың қанаты қандай түсті?
6) Көліктің дөңгелегі қандай түсті?
7) Ұшатын көліктерді айт.
8) Жүзетін көліктерді айт.
9) Қайықта не бар?
10) Мынау көлікте не бар? ......
Сабақ тақырыбы:Саяхат.Көлік – идеяларды түсіну. (3-сабақ)
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме) Ж5 Жай сөйлемді жазуда бас әріп пен нүктені саналылықпен қолданады.
Т2 Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсінеді.
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар төмендегіні меңгереді:
Жай сөйлемді жазуда бас әріп пен нүктені мұғалімнің көмегімен қолданады. Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсінеді.
Оқушылардың көпшілігі:
Жай сөйлемді жазуда бас әріп пен нүктені саналылықпен қолданады. Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсінеді.
Кейбір оқушылар:
Жай сөйлемді жазуда бас әріп пен нүктені саналылықпен қолданады. Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсінеді, сөйлеу барысында еркін қолданады.
Сабақ барысы: (МК) Қызығушылықты ояту.
Берілген өлеңді мұғаліммен бірлесе қайталап отырып, қимылмен орындарында жасайды.
Орнымыздан тұрамыз, (орындарынан тұрады)
Қанатымызды жаямыз, (екі қолын екі жаққа ұстайды)
Ұшақ болып ұшамыз. (жарты денесімен ұшу қимылын жасайды)
Суда жүйткіп жүземіз. (қолдарын қосып, ирек сызықты ауада жасайды)
(Ұ) «Лото» ойыны
Ұяшықтарда жасырылған сұрақтарға жауап беру.
1) Мынау қандай көлік?
2) Мынау көлік не істейді?
3) Мынау не?
4) Мынау не?
5) Ұшақтың қанаты қандай түсті?
6) Көліктің дөңгелегі қандай түсті?
7) Ұшатын көліктерді айт.
8) Жүзетін көліктерді айт.
9) Қайықта не бар?
10) Мынау көлікте не бар? ......
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
Ұқсас мақалалар:
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Саяхат Көлік – оқылым (2-сабақ) (1 сынып, 5 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті Ертегі кейіпкерлері (1-сабақ) (1 сынып, 6 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Ауруханаға бару / дәрігерге қаралу №2 (1 сынып, 8 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сынып бөлмесінің үлгісі мен сызбасы (1-сабақ) (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Саяхат Көлік – оқылым (1-сабақ) (1 сынып, 5 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Саяхат Көлік – оқылым (2-сабақ) (1 сынып, 5 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті Ертегі кейіпкерлері (1-сабақ) (1 сынып, 6 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Ауруханаға бару / дәрігерге қаралу №2 (1 сынып, 8 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сынып бөлмесінің үлгісі мен сызбасы (1-сабақ) (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Саяхат Көлік – оқылым (1-сабақ) (1 сынып, 5 бөлім )
Іздеп көріңіз: