Қазақ тілінен сабақ жоспары: Үй жануарлары (3 сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
Пән: Қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 4 Күні
Сабақ тақырыбы:Үй жануарлары (3-сабақ)
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)1.5.1.2 мұғалімнің қолауымен көптік/ тәуелдік/ жіктік/ септік жалғауларын ауызша тілде қолдану.
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар: мұғалімнің қолауымен көптік/ тәуелдік/ жіктік/ септік жалғауларын ауызша тілде қолданады.
Көптеген оқушылар: көптік/ тәуелдік/ жіктік/ септік жалғауларын ауызша тілде қолданады.
Кейбір оқушылар: көптік/ тәуелдік/ жіктік/ септік жалғауларын ауызша тілде қолданады .
Сабақ барысы: (МК) Ертеңгілік шеңбер.
Біз бақытты баламыз,
Ойнап, күліп аламыз.
Жетілсін деп санамыз,
Оқып білім аламыз.
(Ө) «Сағаттың тілімен»
Оқушылар шеңбер құрып тұрады. Шеңберде үй жануарларының суреттері беріледі. Шеңберде тұрған оқушылар әуеннің даусына орынан сағаттың тілмен қозғала бастайды. Әуен тоқтаған уақытта тұрған сурет бойынша сөйлейді.
(Ұ) «Грамматикалық қоржын»
Оқушылар көптік жалғау туралы білгендерін сурет арқылы қолданады.
Сергіту сәті
«Қошақаны қойдың...» тақпағын бейнематериал арқылы қайталап айту.
Қошақаны қойдың,
Қайда қалып қойдың?
Бұлтиіп тұр бүйірің,
Қай өрістен тойдың?....
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 4 Күні
Сабақ тақырыбы:Үй жануарлары (3-сабақ)
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)1.5.1.2 мұғалімнің қолауымен көптік/ тәуелдік/ жіктік/ септік жалғауларын ауызша тілде қолдану.
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар: мұғалімнің қолауымен көптік/ тәуелдік/ жіктік/ септік жалғауларын ауызша тілде қолданады.
Көптеген оқушылар: көптік/ тәуелдік/ жіктік/ септік жалғауларын ауызша тілде қолданады.
Кейбір оқушылар: көптік/ тәуелдік/ жіктік/ септік жалғауларын ауызша тілде қолданады .
Сабақ барысы: (МК) Ертеңгілік шеңбер.
Біз бақытты баламыз,
Ойнап, күліп аламыз.
Жетілсін деп санамыз,
Оқып білім аламыз.
(Ө) «Сағаттың тілімен»
Оқушылар шеңбер құрып тұрады. Шеңберде үй жануарларының суреттері беріледі. Шеңберде тұрған оқушылар әуеннің даусына орынан сағаттың тілмен қозғала бастайды. Әуен тоқтаған уақытта тұрған сурет бойынша сөйлейді.
(Ұ) «Грамматикалық қоржын»
Оқушылар көптік жалғау туралы білгендерін сурет арқылы қолданады.
Сергіту сәті
«Қошақаны қойдың...» тақпағын бейнематериал арқылы қайталап айту.
Қошақаны қойдың,
Қайда қалып қойдың?
Бұлтиіп тұр бүйірің,
Қай өрістен тойдың?....
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
Ұқсас мақалалар:
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Үй жануарлары (4-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сыныптағы мені қоршаған заттар (3-сабақ) (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Демалыс күндері туралы оқу (4-сабақ) (2 сынып, IV тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Үй жануарлары (1-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Ертегілер оқу (4-сабақ) (2 сынып, III тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Үй жануарлары (4-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сыныптағы мені қоршаған заттар (3-сабақ) (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Демалыс күндері туралы оқу (4-сабақ) (2 сынып, IV тоқсан )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Үй жануарлары (1-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Ертегілер оқу (4-сабақ) (2 сынып, III тоқсан )
Іздеп көріңіз: