Қазақ тілінен сабақ жоспары: Жыртқыш аңдар және үй жануарлары (1 сынып, 4 бөлім )
Пән:қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: «Бізді қоршаған әлем»
Сабақ тақырыбы:Жыртқыш аңдар және үй жануарлары.
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
2.1 Сөздік қорды толықтыру
4.4 Каллиграфиялық нормаларды сақтау
Сабақ мақсаты: 1.2.1.1 аңдарды атайды және сипаттайды
1.4.4.1 әріптерді дұрыс байланыстырып жазады
Сабақ барысы: Ұйымдастыру кезеңі.
Сабақта орындалатын тапсырмалармен және «жетістік баспалдағымен таныстыру.
Қызығушылығын ояту. «Шеңбердегі әңгіме»
Оқушылар бір суретті таңдап алады да, шеңбер құрып тұрады.
Бірінші оқушыға мүғалім сұрақ қояды.
Ол не? Ол қандай? Оқушы суреттегі жануарды атайды және сипаттайды. Келесі оқушыға сұрақ қояды. Оқушы жауап береді. Осылайшы оқушылар шеңберде алдыңғы сабақты меңгерген сөздерді қайталайды.
Өзіндік бағалау.
Оқушылар орындарына отырған соң бағалау парағында өзінің жұмысын бағалайды.
Жануарларды білемін
Сипаттай алдым
(Ө) жазылым. Берілген үй жануарлары мен аңдарды екі топқа бөліп жазу.
Қоян, қой, мысық, құлын, сиыр, аю, күшік, бұзау, түйе, бота, түлкі, ешкі, қозы, қасқыр, жылқы, ешкі, лақ, марғау, ит
Үй жануарлары:_______________________________
Дала жануарлары:_____________________________
Өзіндік бағалау. Үлгіге қарап өз жұмыстарын тексереді және бағалайды.
Жануарларды дұрыс топтадым. 2 балл
Сөздерді қатесіз жаздым. 2 балл
Сергіту сәті: Әуенге қосылып билейді. ....
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: «Бізді қоршаған әлем»
Сабақ тақырыбы:Жыртқыш аңдар және үй жануарлары.
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
2.1 Сөздік қорды толықтыру
4.4 Каллиграфиялық нормаларды сақтау
Сабақ мақсаты: 1.2.1.1 аңдарды атайды және сипаттайды
1.4.4.1 әріптерді дұрыс байланыстырып жазады
Сабақ барысы: Ұйымдастыру кезеңі.
Сабақта орындалатын тапсырмалармен және «жетістік баспалдағымен таныстыру.
Қызығушылығын ояту. «Шеңбердегі әңгіме»
Оқушылар бір суретті таңдап алады да, шеңбер құрып тұрады.
Бірінші оқушыға мүғалім сұрақ қояды.
Ол не? Ол қандай? Оқушы суреттегі жануарды атайды және сипаттайды. Келесі оқушыға сұрақ қояды. Оқушы жауап береді. Осылайшы оқушылар шеңберде алдыңғы сабақты меңгерген сөздерді қайталайды.
Өзіндік бағалау.
Оқушылар орындарына отырған соң бағалау парағында өзінің жұмысын бағалайды.
Жануарларды білемін
Сипаттай алдым
(Ө) жазылым. Берілген үй жануарлары мен аңдарды екі топқа бөліп жазу.
Қоян, қой, мысық, құлын, сиыр, аю, күшік, бұзау, түйе, бота, түлкі, ешкі, қозы, қасқыр, жылқы, ешкі, лақ, марғау, ит
Үй жануарлары:_______________________________
Дала жануарлары:_____________________________
Өзіндік бағалау. Үлгіге қарап өз жұмыстарын тексереді және бағалайды.
Жануарларды дұрыс топтадым. 2 балл
Сөздерді қатесіз жаздым. 2 балл
Сергіту сәті: Әуенге қосылып билейді. ....
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
Ұқсас мақалалар:
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Айналамен танысу (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Үй жануарлары (1-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Үй жануарлары (4-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Балабақша (1 сынып, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Үй жануарлары (3 сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Айналамен танысу (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Үй жануарлары (1-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Үй жануарлары (4-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Балабақша (1 сынып, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Үй жануарлары (3 сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
Іздеп көріңіз: