Қазақ тілінен сабақ жоспары: Қалаға саяхат (2-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
![Қазақ тілінен сабақ жоспары: Қалаға саяхат (2-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )](https://www.zharar.com/uploads/posts/2019-06/1560865940_kal.jpg)
Пән: Қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 4 Күні
Сабақ тақырыбы:Қалаға саяхат (2-сабақ)
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме) 1.2.3.1 сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және үлгі бойынша жауап беру
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар: мұғалімнің қолдауымен сұхбаттасының не туралы айтқанын түсінеді және үлгі бойынша жауап береді
Көптеген оқушылар: сұхбаттасының не туралы айтқанын түсінеді және үлгі бойынша жауап береді
Кейбір оқушылар: сұхбаттасының не туралы айтқанын түсінеді және үлгі бойынша еркін жауап береді.
Сабақ барысы: (МК) Ертеңгілік шеңбер.
Біз бақытты баламыз,
Ойнап, күліп аламыз.
Жетілсін деп санамыз,
Оқып білім аламыз.
(Ұ) «Қадамдар» ойыны. Оқушылар мәтін бойынша сөйлемдер айтып, қадамдар жасайды. Бір сөйлем – бір қадам.
Мен қалада тұрамын. Көкшетау – әсем қала. Көкшетауда , , , , , бар.
Сергіту сәті
«Қуыр-қуыр-қуырмаш» өлеңін бірге айтады.
(МК) «Тыңда, айт»
Оқушылар мәтінді оқып, таныс емес сөздердің мағынасын мұғалімнің көмегімен түсінеді. Мәтінді бірнеше рет қайталап оқып шығады.
- Сәлем!
- Сәлем!
- Сен қайда тұрасың?
- Мен Астанада тұрамын.
- Астанада не бар?
- Астанада биік үйлер, әдемі саябақтар, субұрқақтар бар. .....
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 4 Күні
Сабақ тақырыбы:Қалаға саяхат (2-сабақ)
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме) 1.2.3.1 сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және үлгі бойынша жауап беру
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар: мұғалімнің қолдауымен сұхбаттасының не туралы айтқанын түсінеді және үлгі бойынша жауап береді
Көптеген оқушылар: сұхбаттасының не туралы айтқанын түсінеді және үлгі бойынша жауап береді
Кейбір оқушылар: сұхбаттасының не туралы айтқанын түсінеді және үлгі бойынша еркін жауап береді.
Сабақ барысы: (МК) Ертеңгілік шеңбер.
Біз бақытты баламыз,
Ойнап, күліп аламыз.
Жетілсін деп санамыз,
Оқып білім аламыз.
(Ұ) «Қадамдар» ойыны. Оқушылар мәтін бойынша сөйлемдер айтып, қадамдар жасайды. Бір сөйлем – бір қадам.
Мен қалада тұрамын. Көкшетау – әсем қала. Көкшетауда , , , , , бар.
Сергіту сәті
«Қуыр-қуыр-қуырмаш» өлеңін бірге айтады.
(МК) «Тыңда, айт»
Оқушылар мәтінді оқып, таныс емес сөздердің мағынасын мұғалімнің көмегімен түсінеді. Мәтінді бірнеше рет қайталап оқып шығады.
- Сәлем!
- Сәлем!
- Сен қайда тұрасың?
- Мен Астанада тұрамын.
- Астанада не бар?
- Астанада биік үйлер, әдемі саябақтар, субұрқақтар бар. .....
![](https://www.zharar.com/image/download.webp)
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Ұқсас мақалалар:
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Қалаға саяхат (5-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің елім (2-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Қалаға саяхат (1-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Қалаға саяхат (3-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Қалаға саяхат (4-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Қалаға саяхат (5-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің елім (2-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Қалаға саяхат (1-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Қалаға саяхат (3-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Қалаға саяхат (4-сабақ) (1 сынып, 4 бөлім )
Іздеп көріңіз: