Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің мектебім Оқу құралдары (1 сынып, 2 бөлім )
Пән:қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Менің мектебім
Сабақ тақырыбы:Менің мектебім
Оқу құралдары
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)Тыңдалым тәсілдерін қолдану
Баяу және анық айтылған сөзді тыңдап оған сәйкес әрекет ету (қимыл, ым-ишараны қолдану, іс-әрекет жасау), хабарлы және сұраулы сөйлемдердің интонациясын ажырату
Орфоэпиялық нормаларды сақтау
Мұғалімнің көмегімен қазақ тілінің төл дыбыстарын артикуляциялау
Сабақ мақсаттары:
Барлық оқушылар төмендегіні меңгереді:
• Тыңдаған сөздеріне сай әрекет жасай алады;
Оқушылардың көпшілігі:
Сұраулы сөйлемдерді түсіне алады;
Кейбір оқушылар:
• Тыңдалым арқылы жауап бере алады.
Сабақ барысы: Амансың ба, алтын күн! (қолдарымызды жоғары көтереміз)
Амансың ба, көк аспан! (қолдарымызды одан жоғары көтереміз)
Амансың ба, достарым! (қолдарымызды жаямыз)
Көргеніме баршаны, (отырамыз)
Қуанышты мен бүгін. (алақанды соғамыз)
Сабақтың мақсаты мен тақырыбы айтылады.
Тыңдалым дағдысын қалыптастыруға арналған тапсырма.
Тапсырма: тыңдаған сөзін суретпен сәйкестендіру.
Жеке жұмыс. «Бинго» ойыны (оқу құралдарының атауын тексеру)
А) оқушылардың қолында оқу құралдарының аттары жазылған қағаздар болады. Партада суреттер жатады.
В) Мұғалім айтқан сөздерді оқушылар тыңдайды, суреттің үстіне қояды.
Г) Қай оқушы бірінші және тез орындайды, БИНГО деп айтады.....
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Менің мектебім
Сабақ тақырыбы:Менің мектебім
Оқу құралдары
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)Тыңдалым тәсілдерін қолдану
Баяу және анық айтылған сөзді тыңдап оған сәйкес әрекет ету (қимыл, ым-ишараны қолдану, іс-әрекет жасау), хабарлы және сұраулы сөйлемдердің интонациясын ажырату
Орфоэпиялық нормаларды сақтау
Мұғалімнің көмегімен қазақ тілінің төл дыбыстарын артикуляциялау
Сабақ мақсаттары:
Барлық оқушылар төмендегіні меңгереді:
• Тыңдаған сөздеріне сай әрекет жасай алады;
Оқушылардың көпшілігі:
Сұраулы сөйлемдерді түсіне алады;
Кейбір оқушылар:
• Тыңдалым арқылы жауап бере алады.
Сабақ барысы: Амансың ба, алтын күн! (қолдарымызды жоғары көтереміз)
Амансың ба, көк аспан! (қолдарымызды одан жоғары көтереміз)
Амансың ба, достарым! (қолдарымызды жаямыз)
Көргеніме баршаны, (отырамыз)
Қуанышты мен бүгін. (алақанды соғамыз)
Сабақтың мақсаты мен тақырыбы айтылады.
Тыңдалым дағдысын қалыптастыруға арналған тапсырма.
Тапсырма: тыңдаған сөзін суретпен сәйкестендіру.
Жеке жұмыс. «Бинго» ойыны (оқу құралдарының атауын тексеру)
А) оқушылардың қолында оқу құралдарының аттары жазылған қағаздар болады. Партада суреттер жатады.
В) Мұғалім айтқан сөздерді оқушылар тыңдайды, суреттің үстіне қояды.
Г) Қай оқушы бірінші және тез орындайды, БИНГО деп айтады.....
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
Ұқсас мақалалар:
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Киім түрлері (1 сынып, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің мектебім (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Маған ұнайтын түстер (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Өзім туралы Маған ұнайтын түстер (1 сынып, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің мектебім Оқу құралдары (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Киім түрлері (1 сынып, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің мектебім (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Маған ұнайтын түстер (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Өзім туралы Маған ұнайтын түстер (1 сынып, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің мектебім Оқу құралдары (1 сынып, 2 бөлім )
Іздеп көріңіз: