Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сынып бөлмесінің үлгісі №1 (1 сынып, 2 бөлім )
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:Менің мектебім
Сабақтың тақырыбы:Сынып бөлмесінің үлгісі №1
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)1.4 Әдеби тіл нормасын түсіну
1.1.4.1 Дыбыстар мен сөздерді дұрыс айтады.
3.1 Зейін қойып оқу
1.3.1.1 Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды және сөздердің мағынасын түсінеді
Сабақтың мақсаттары:Барлығы: Дыбыстарды дұрыс айтады. Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды.
Көбі: Дыбыстар мен сөздерді дұрыс айтады. Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды және сөздердің мағынасын түсінеді
Кейбірі: Дыбыстар мен сөздерді дұрыс айтады және жазады.
Сөздермен сөйлем құрастыра алады.
Сабақ барысы: Ертеңгілік шеңбері
Шеңберде тұрған оқушылардан көңіл-күйлерін сұрау.
- Сенің көңіл-күйің қандай?
- Мен көңілдімін (қуаныштымын, көңілсізбін, бақыттымын), себебі ... .
Ойын ойнау. Бас мүшелерін керсінше көрсету арқылы оқушылардың білімін анықтау. Қателескен оқушы ойыннан шығады.
Фонетикалық жаттығу.
Бұл сөздерде қандай дыбыс анық естілді?
1. Тақта, парта қалам, қағаз, сағат
(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.)
«Мен таныс сөздерді буынға бөліп оқимын және сөздердің мағынасын түсінемін»
Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.....
Сабақтың тақырыбы:Сынып бөлмесінің үлгісі №1
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)1.4 Әдеби тіл нормасын түсіну
1.1.4.1 Дыбыстар мен сөздерді дұрыс айтады.
3.1 Зейін қойып оқу
1.3.1.1 Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды және сөздердің мағынасын түсінеді
Сабақтың мақсаттары:Барлығы: Дыбыстарды дұрыс айтады. Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды.
Көбі: Дыбыстар мен сөздерді дұрыс айтады. Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды және сөздердің мағынасын түсінеді
Кейбірі: Дыбыстар мен сөздерді дұрыс айтады және жазады.
Сөздермен сөйлем құрастыра алады.
Сабақ барысы: Ертеңгілік шеңбері
Шеңберде тұрған оқушылардан көңіл-күйлерін сұрау.
- Сенің көңіл-күйің қандай?
- Мен көңілдімін (қуаныштымын, көңілсізбін, бақыттымын), себебі ... .
Ойын ойнау. Бас мүшелерін керсінше көрсету арқылы оқушылардың білімін анықтау. Қателескен оқушы ойыннан шығады.
Фонетикалық жаттығу.
Бұл сөздерде қандай дыбыс анық естілді?
1. Тақта, парта қалам, қағаз, сағат
(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.)
«Мен таныс сөздерді буынға бөліп оқимын және сөздердің мағынасын түсінемін»
Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.....
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
Ұқсас мақалалар:
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің отбасым №3 (1 сынып, 3 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Көлік – идеяны түсіну №1 (1 сынып, 5 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Көңіл-күй (1 сынып, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Отбасы бәйтерегі №1 (1 сынып, 3 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сынып бөлмесіндегі қауіпсіздік №1 (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің отбасым №3 (1 сынып, 3 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Көлік – идеяны түсіну №1 (1 сынып, 5 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Көңіл-күй (1 сынып, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Отбасы бәйтерегі №1 (1 сынып, 3 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сынып бөлмесіндегі қауіпсіздік №1 (1 сынып, 2 бөлім )
Іздеп көріңіз: