Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сынып бөлмесінің сызбасы №1 (1 сынып, 2 бөлім )
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Менің мектебім
Сабақтың тақырыбы:Сынып бөлмесінің сызбасы №1
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)1.1 Зейін қойып тыңдау
1.1.1.1 Сөздерді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және оларды дұрыс қабылдайды.
2.6 Сөйлеуді бағалау
1.2.6.1 Қарапайым ауызша айтылымдарды қайталайды.
Сабақтың мақсаттары:Барлығы: Сөздерді тыңдайды, түсінеді.
Көбі: Сөздерді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және оларды дұрыс қабылдайды.
Кейбірі: Сөздерді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және оларды дұрыс қабылдайды. Өздері сол сөздерді сөйлемде қолдана алады.
Сабақ барысы: Ертеңгілік шеңбері
Шеңберде тұрған оқушылар бір – бірімен амандасады.
Үйде жаттаған сөздерін қимылмен көрсетеді, ал қалған оқушылар сол сөзді айтады.
(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.)
«Мен сөздерді зейін қойып тыңдаймын, түсінемін және оларды дұрыс қабылдаймын»
Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.
«Кім көп сөйлем құрастырады?» ойыны
Оқушыларға бір-бір сөздер беріледі олар өздерінің сөздерімен құрастыра алатын сөйлемдерді айтады.
(К) Мұғалім істеген үлгіге қарап, оқушылар сынып бөлмесінің сызбасын сызады. Мысалы:парталар, орындықтар, үстел, тақта, шкафтар,кітаптар,гүлдер. Сөздерді дауыстап айта отырып, сызбаға заттардың аттарын жазады.
Оқушылар мұғалімнің артынан қайталап айтады.
Сынып кең, жарық, үлкен. Сыныпта парталар, орындықтар бар. Қабырғада тақта ілулі тұр. Шкафта кітаптар, гүлдер бар.....
Сабақтың тақырыбы:Сынып бөлмесінің сызбасы №1
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)1.1 Зейін қойып тыңдау
1.1.1.1 Сөздерді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және оларды дұрыс қабылдайды.
2.6 Сөйлеуді бағалау
1.2.6.1 Қарапайым ауызша айтылымдарды қайталайды.
Сабақтың мақсаттары:Барлығы: Сөздерді тыңдайды, түсінеді.
Көбі: Сөздерді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және оларды дұрыс қабылдайды.
Кейбірі: Сөздерді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және оларды дұрыс қабылдайды. Өздері сол сөздерді сөйлемде қолдана алады.
Сабақ барысы: Ертеңгілік шеңбері
Шеңберде тұрған оқушылар бір – бірімен амандасады.
Үйде жаттаған сөздерін қимылмен көрсетеді, ал қалған оқушылар сол сөзді айтады.
(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.)
«Мен сөздерді зейін қойып тыңдаймын, түсінемін және оларды дұрыс қабылдаймын»
Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.
«Кім көп сөйлем құрастырады?» ойыны
Оқушыларға бір-бір сөздер беріледі олар өздерінің сөздерімен құрастыра алатын сөйлемдерді айтады.
(К) Мұғалім істеген үлгіге қарап, оқушылар сынып бөлмесінің сызбасын сызады. Мысалы:парталар, орындықтар, үстел, тақта, шкафтар,кітаптар,гүлдер. Сөздерді дауыстап айта отырып, сызбаға заттардың аттарын жазады.
Оқушылар мұғалімнің артынан қайталап айтады.
Сынып кең, жарық, үлкен. Сыныпта парталар, орындықтар бар. Қабырғада тақта ілулі тұр. Шкафта кітаптар, гүлдер бар.....
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
Ұқсас мақалалар:
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің мектептегі бір күнім№1 (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сынып бөлмесіндегі қауіпсіздік №2 (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Отбасы бәйтерегі №1 (1 сынып, 3 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Жеке портреттер (1 сынып, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сәлемдесу түрлері (1 сынып, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің мектептегі бір күнім№1 (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сынып бөлмесіндегі қауіпсіздік №2 (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Отбасы бәйтерегі №1 (1 сынып, 3 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Жеке портреттер (1 сынып, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сәлемдесу түрлері (1 сынып, 1 бөлім )
Іздеп көріңіз: