Қазақ тілінен сабақ жоспары: Киім түрлері (1 сынып, 1 бөлім )
Пән: қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: «Өзім туралы»
Сабақ тақырыбы:Киім түрлері
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)1.1 Тыңдалым тәсілдерін қолдану.
1.1.1. Баяу және анық айтылған сөзді тыңдап оған сәйкес әрекет ету (қимыл, ым-ишараны қолдану, іс-әрекет жасау), хабарлы және сұраулы сөйлемдердің интонациясын ажырату.
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар: баяу және анық айтылған сөзді тыңдайды, оған сәйкес әрекет етеді, хабарлы және сұраулы сөйлемдердің интонациясын ажыратады.
Көптеген оқушылар: баяу және анық айтылған сөзді тыңдайды, оған сәйкес әрекет етеді, хабарлы және сұраулы сөйлемдердің интонациясын ажыратады, өздері сұрақ құрастырады.
Кейбір оқушылар: баяу және анық айтылған сөзді тыңдайды, оған сәйкес әрекет етеді, хабарлы және сұраулы сөйлемдердің интонациясын ажыратады, өздері сұрақ құрастырады, жауап береді.
Сабақ барысы: Жұппен жұмыс. Дене мүшелерін көрсетіп, бір-біріне сұрақ қояды, жауап береді.
Сабақ максатымен таныстыру.
Сөздік жұмысы:
Оқушылар суреттер мен сөздерді белгіленген сан арқылы сәкестендіріп, жаңа сөздерді меңгереді.
Сергіту сәтін жүргізу.
Таң атты, күн шықты,
Аспанды бұлт жапты.
Жел тұрды, жаңбыр жауды.
Найзағай сарт сұрт етті,
Біз бұға қалдық......
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: «Өзім туралы»
Сабақ тақырыбы:Киім түрлері
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)1.1 Тыңдалым тәсілдерін қолдану.
1.1.1. Баяу және анық айтылған сөзді тыңдап оған сәйкес әрекет ету (қимыл, ым-ишараны қолдану, іс-әрекет жасау), хабарлы және сұраулы сөйлемдердің интонациясын ажырату.
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар: баяу және анық айтылған сөзді тыңдайды, оған сәйкес әрекет етеді, хабарлы және сұраулы сөйлемдердің интонациясын ажыратады.
Көптеген оқушылар: баяу және анық айтылған сөзді тыңдайды, оған сәйкес әрекет етеді, хабарлы және сұраулы сөйлемдердің интонациясын ажыратады, өздері сұрақ құрастырады.
Кейбір оқушылар: баяу және анық айтылған сөзді тыңдайды, оған сәйкес әрекет етеді, хабарлы және сұраулы сөйлемдердің интонациясын ажыратады, өздері сұрақ құрастырады, жауап береді.
Сабақ барысы: Жұппен жұмыс. Дене мүшелерін көрсетіп, бір-біріне сұрақ қояды, жауап береді.
Сабақ максатымен таныстыру.
Сөздік жұмысы:
Оқушылар суреттер мен сөздерді белгіленген сан арқылы сәкестендіріп, жаңа сөздерді меңгереді.
Сергіту сәтін жүргізу.
Таң атты, күн шықты,
Аспанды бұлт жапты.
Жел тұрды, жаңбыр жауды.
Найзағай сарт сұрт етті,
Біз бұға қалдық......
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
Ұқсас мақалалар:
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің мектебім Оқу құралдары (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің мектебім (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: «Шалқан» ертегісін мазмұндау (2-сабақ) (1 сынып, 6 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Маған ұнайтын түстер (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Өзім туралы Маған ұнайтын түстер (1 сынып, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің мектебім Оқу құралдары (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің мектебім (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: «Шалқан» ертегісін мазмұндау (2-сабақ) (1 сынып, 6 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Маған ұнайтын түстер (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Өзім туралы Маған ұнайтын түстер (1 сынып, 1 бөлім )
Іздеп көріңіз: