Қазақ тілінен сабақ жоспары: Мектепке алғаш келген кездегі көңіл-күй №2 (1 сынып, 1 бөлім )
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Өзім туралы
Сабақтың тақырыбы:Мектепке алғаш келген кездегі көңіл-күй №2
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)1.4 Әдеби тіл нормасын түсіну.
1.1.4.1 Дыбыстар мен сөздерді дұрыс айтады.
2.4 Диалогке қатысу.
1.2.4.1 Анық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді.
Сабақтың мақсаттары:Барлығы: Сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетуге тырысады.
Көбі: Сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді.
Кейбірі: Анық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді және диалогқа қатыса алады.
Сабақ барысы: Ертеңгілік шеңбері
Ең бірінші балалар мен мұғалім бір – бірімен амандасады.
(МК) Оқушылар мұғаліммен бірлесе отырып өлеңді дауыстап оқиды.
Мен мектепке барамын,
Мен оқушы боламын.
Қолға қалам аламын,
Жазуды да жазамын.
(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.)
«Мен анық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетемін»
Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.
(ҚБ) Оқушылар өлеңді тыңдайды.Өлеңді тыңдаған кезде менің көңіл-күйім кандай болды? деген сұраққа жауап береді.
Алақай –ау, алақай!
Бұдан былай мен енді,
Емеспін жай балақай!
Осыдан да көлемді
Оқи алам өлеңді.
Бардым бүгін мектепке
Оқушымын мен енді.
Берілген сөйлемдерді немесе өлең жолдарын дауыстап, дұрыс оқи алады ...
Сабақтың тақырыбы:Мектепке алғаш келген кездегі көңіл-күй №2
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)1.4 Әдеби тіл нормасын түсіну.
1.1.4.1 Дыбыстар мен сөздерді дұрыс айтады.
2.4 Диалогке қатысу.
1.2.4.1 Анық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді.
Сабақтың мақсаттары:Барлығы: Сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетуге тырысады.
Көбі: Сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді.
Кейбірі: Анық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді және диалогқа қатыса алады.
Сабақ барысы: Ертеңгілік шеңбері
Ең бірінші балалар мен мұғалім бір – бірімен амандасады.
(МК) Оқушылар мұғаліммен бірлесе отырып өлеңді дауыстап оқиды.
Мен мектепке барамын,
Мен оқушы боламын.
Қолға қалам аламын,
Жазуды да жазамын.
(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.)
«Мен анық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетемін»
Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.
(ҚБ) Оқушылар өлеңді тыңдайды.Өлеңді тыңдаған кезде менің көңіл-күйім кандай болды? деген сұраққа жауап береді.
Алақай –ау, алақай!
Бұдан былай мен енді,
Емеспін жай балақай!
Осыдан да көлемді
Оқи алам өлеңді.
Бардым бүгін мектепке
Оқушымын мен енді.
Берілген сөйлемдерді немесе өлең жолдарын дауыстап, дұрыс оқи алады ...
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
Ұқсас мақалалар:
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сәлемдесу түрлері (1 сынып, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің отбасым №2 (1 сынып, 3 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің отбасым №3 (1 сынып, 3 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сынып бөлмесінің үлгісі №2 (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Көңіл-күйді білдіретін бетперделер (1сынып,1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сәлемдесу түрлері (1 сынып, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің отбасым №2 (1 сынып, 3 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің отбасым №3 (1 сынып, 3 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сынып бөлмесінің үлгісі №2 (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Көңіл-күйді білдіретін бетперделер (1сынып,1 бөлім )
Іздеп көріңіз: