Қазақ тілінен сабақ жоспары: Мектепке алғаш келген кездегі көңіл-күй №1 (1 сынып, 1 бөлім )
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Өзім туралы
Сабақтың тақырыбы:Мектепке алғаш келген кездегі көңіл-күй №1
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)3.2 Мәтін түрі мен стилін анықтау.
1.3.2.1 Мәтіннің мағынасын түсіну үшін солдан оңға, жоғарыдан төмен оқылатынын біледі.
1.4 Әдеби тіл нормасын түсіну.
1.1.4.1 Дыбыстар мен сөздерді дұрыс айтады.
2.4 Диалогке қатысу.
1.2.4.1 Анық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді.
Сабақтың мақсаттары: Барлығы: Мәтінді солдан оңға, жоғарыдан төмен оқылатынын біледі.
Көбі: Мәтіннің мағынасын түсіну үшін солдан оңға, жоғарыдан төмен оқылатынын біледі.
Кейбірі: Мәтінді мазмұндай алады.
Сабақ барысы: Ертеңгілік шеңбері
Ең бірінші балалар мен мұғалім бір – бірімен амандасады.
(ҚБ)Тағы қандай сәлемдесу түрлерін білеміз? деп оқушыларға мұғалім суреттерді көрсетеді. Оқушылар қаншалықты алдыңғы сабақтағы жаңа сәлемдесу түрлерін меңгергенін тексереді.
- Қайырлы таң! Қайырлы күн! Қайырлы түн!
(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.)
«Мен мәтіннің мағынасын түсіну үшін солдан оңға, жоғарыдан төмен оқылатынын білемін»
Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.
(МК) Мұғалім таныстырылымнан смайликтерді көрсетеді. Балалардың көңіл – күйін сұрайды.
Мысалы, Балалар, мынау қандай смайлик?
Көңілсіз, көңілді, қуанышты.....
Сабақтың тақырыбы:Мектепке алғаш келген кездегі көңіл-күй №1
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)3.2 Мәтін түрі мен стилін анықтау.
1.3.2.1 Мәтіннің мағынасын түсіну үшін солдан оңға, жоғарыдан төмен оқылатынын біледі.
1.4 Әдеби тіл нормасын түсіну.
1.1.4.1 Дыбыстар мен сөздерді дұрыс айтады.
2.4 Диалогке қатысу.
1.2.4.1 Анық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді.
Сабақтың мақсаттары: Барлығы: Мәтінді солдан оңға, жоғарыдан төмен оқылатынын біледі.
Көбі: Мәтіннің мағынасын түсіну үшін солдан оңға, жоғарыдан төмен оқылатынын біледі.
Кейбірі: Мәтінді мазмұндай алады.
Сабақ барысы: Ертеңгілік шеңбері
Ең бірінші балалар мен мұғалім бір – бірімен амандасады.
(ҚБ)Тағы қандай сәлемдесу түрлерін білеміз? деп оқушыларға мұғалім суреттерді көрсетеді. Оқушылар қаншалықты алдыңғы сабақтағы жаңа сәлемдесу түрлерін меңгергенін тексереді.
- Қайырлы таң! Қайырлы күн! Қайырлы түн!
(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.)
«Мен мәтіннің мағынасын түсіну үшін солдан оңға, жоғарыдан төмен оқылатынын білемін»
Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.
(МК) Мұғалім таныстырылымнан смайликтерді көрсетеді. Балалардың көңіл – күйін сұрайды.
Мысалы, Балалар, мынау қандай смайлик?
Көңілсіз, көңілді, қуанышты.....
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
Ұқсас мақалалар:
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сынып бөлмесіне қатысты дыбыстар №2 (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Мектепке алғаш келген кездегі көңіл-күй №2 (1 сынып, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сәлемдесу түрлері (1 сынып, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің отбасым №3 (1 сынып, 3 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Көлік – идеяны түсіну №3 (1 сынып, 5 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сынып бөлмесіне қатысты дыбыстар №2 (1 сынып, 2 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Мектепке алғаш келген кездегі көңіл-күй №2 (1 сынып, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Сәлемдесу түрлері (1 сынып, 1 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Менің отбасым №3 (1 сынып, 3 бөлім )
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Көлік – идеяны түсіну №3 (1 сынып, 5 бөлім )
Іздеп көріңіз: