Қазақ тілінен сабақ жоспары: Түлкі мен тырна (3 сынып, I тоқсан, 1 бөлім)
Пән: Қазақ тілі Т2
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Жанды табиғат
Сабақ тақырыбы Түлкі мен тырна
Осы сабақтақолжеткізілетіноқумақсаттары 1.5 Тыңдау-көру материалдарының мазмұнын түсіну
3.1.5.1 тыңдаған оқиға/әңгіменің жалғасын болжау
2.4 Оқыған/тыңдаған материалды мазмұндау
3.2.4.1 жоспар (сурет, сызба түрінде) және тірек сөздер негізінде оқиға желісін сақтай отырып мазмұндау
4.5 Орфографиялық дағдыларды дамыту
3.4.5.2 дауыссыз б-п, қ-ғ, к-г дыбыстары кездесетін сөздердің емлесін сақтап жазу
Сабақ мақсаттары 1. Кейіпкердің сөзін, оқиғаның соңын болжау
2. Тыңдаған мәтіннің мазмұнын айту
3. б-п, қ-ғ, к-г дыбыстары кездесетін сөздерді дұрыс жазу
Оқушылардың барлығы:тыңдаған мәтіннің мазмұнын түсінеді, қолдау арқылы кейіпкердің сөзін болжайды, оқиға ретін анықтайды, мұғалімнің көмегімен сөздердің емлесін сақтап жазады
Оқушылардың көпшілігі:тыңдағанмәтіндегі оқиғаның жалғасын, кейіпкердің сөзін болжайды, оқиғаны мазмұндайды, сөздердің емлесін сақтап жазады
Оқушылардың кейбірі:тыңдаған мәтіндегі кейіпкерлердің әрекетіне қатысты пікірін айтады, сөздерді сауатты жазады
Сабақтың барысы:
1. Үй тапсырмасын тексеру
2. Жаңа сөзбен жұмыс
3. Мәтінмен жұмыс...
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Жанды табиғат
Сабақ тақырыбы Түлкі мен тырна
Осы сабақтақолжеткізілетіноқумақсаттары 1.5 Тыңдау-көру материалдарының мазмұнын түсіну
3.1.5.1 тыңдаған оқиға/әңгіменің жалғасын болжау
2.4 Оқыған/тыңдаған материалды мазмұндау
3.2.4.1 жоспар (сурет, сызба түрінде) және тірек сөздер негізінде оқиға желісін сақтай отырып мазмұндау
4.5 Орфографиялық дағдыларды дамыту
3.4.5.2 дауыссыз б-п, қ-ғ, к-г дыбыстары кездесетін сөздердің емлесін сақтап жазу
Сабақ мақсаттары 1. Кейіпкердің сөзін, оқиғаның соңын болжау
2. Тыңдаған мәтіннің мазмұнын айту
3. б-п, қ-ғ, к-г дыбыстары кездесетін сөздерді дұрыс жазу
Оқушылардың барлығы:тыңдаған мәтіннің мазмұнын түсінеді, қолдау арқылы кейіпкердің сөзін болжайды, оқиға ретін анықтайды, мұғалімнің көмегімен сөздердің емлесін сақтап жазады
Оқушылардың көпшілігі:тыңдағанмәтіндегі оқиғаның жалғасын, кейіпкердің сөзін болжайды, оқиғаны мазмұндайды, сөздердің емлесін сақтап жазады
Оқушылардың кейбірі:тыңдаған мәтіндегі кейіпкерлердің әрекетіне қатысты пікірін айтады, сөздерді сауатты жазады
Сабақтың барысы:
1. Үй тапсырмасын тексеру
2. Жаңа сөзбен жұмыс
3. Мәтінмен жұмыс...
Мақала ұнаса, бөлісіңіз:
Ұқсас мақалалар:
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Су (3 сынып, IV тоқсан, 7 бөлім)
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Қарға мен кірпі (3 сынып, I тоқсан, 1 бөлім)
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: 5-сабақ Шоқан мен мүсінші бала (3 сынып, III тоқсан, 6 бөлім)
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: 10-сабақ Музейдегі көне заттар (3 сынып, III тоқсан, 5 бөлім)
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Ең үлгілі №5 (3 сынып, I тоқсан, 2 бөлім)
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Су (3 сынып, IV тоқсан, 7 бөлім)
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Қарға мен кірпі (3 сынып, I тоқсан, 1 бөлім)
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: 5-сабақ Шоқан мен мүсінші бала (3 сынып, III тоқсан, 6 бөлім)
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: 10-сабақ Музейдегі көне заттар (3 сынып, III тоқсан, 5 бөлім)
» Қазақ тілінен сабақ жоспары: Ең үлгілі №5 (3 сынып, I тоқсан, 2 бөлім)
Іздеп көріңіз: